СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6256 ПРОИЗВОДИ
Навигација

OSEOGEN 7G вијали 20 x 10ml

brands

SKU: DRAS-01

4.100 ден

На залиха
На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

OSEOGEN 7G вијали 20 x 10ml

 • Придонесува за процесот на клеточна делба.
 • Oseogen 7G е револуционерен нов додаток кој содржи богатство од растителни екстракти, како и голема количина на хондроитин и глукозамин.
 • За да го завршиме дејството на Oseogen 7G, додадовме голем број витамини, вклучувајќи витамин Б1, витамин Б2, витамин Б3, витамин Б6 и витамин Б12, кои придонесуваат за процесот на клеточна делба.

Состојки

 • со салицин 100 mg 25 mg Veldt grape Vitis quadrangularis што содржи кетостероиди 32,25 mg 3,23 mg хијалуронска киселина
 • Добиено преку бактериска ферментација на streptococcus zooepidemicus 30 mg Бромелаин Од ананас 24 mg содржи 5 mg сув куркума 1 екстракт од куркума. 25 mg Витамин Б3 Никотинамид 8 mg Витамин Б6 Пиридоксин хидрохлорид 0,7 mg Витамин Б2 Рибофлавин 0,7 mg Витамин Б1 Тиамин 0,55 mg Витамин Б12 Цијанокобаламин 1,25 µg
 • Други состојки: вода, вкус на портокал, лимонска киселина, калиум сорбат.
 • Без додадени шеќери, засладувачи и бои.

Начин на употреба
Добро протресете пред употреба. Земете една вијала дневно директно или разредете ја во чаша вода или сок. Може да решите шеќер или засладувач ако сакате. Пожелно е да се зема на појадок. Ако земате 2 вијали дневно, земете една за појадок и една за вечера. Препорачуваме да земете 2-3 кутии од овој производ и потоа да земете додаток на храна Oseogen Joint.

Содржина
Содржи 20 вијали од 10 ml. Вкупна тежина: 200 ml (7 fl oz).

Предупредувања
Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за урамнотежена исхрана. Не ја надминувајте изречно препорачаната дневна доза. Да се чува подалеку од дофат на помали деца. Да се чува на ладно и суво место. Содржи ракови.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди