СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

OSTEOVITAL Forte 1000 mg-20 шумливи таблети

SKU: KEND-01

350 ден

На залиха
На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Нова формула со зголемена содржина на Калциум .

Посебна комбинација на калциум, магнезиум и витамини кои помагаат  за одржување на  коскената структура.

Пепорачано: Помага за одржување на здрав коскен систем .

 

Калциум 1000mg
Витамин В6 6.0mg
Витамин C 120.0mg
Витамин D3 10.00µg (400 IU)
Витамин K1 60µg
Магнезиум 60mg
Пребиотик 100mg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “OSTEOVITAL Forte 1000 mg-20 шумливи таблети”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди