СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

OZONE GOLD DANIELA’S SECRET КРЕМА ЗА РАЦЕ 75ml

brands

SKU: OZGLD-18

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: OZGLD-18 Категорија:

Опис

Кремата за раце, благодарение на нејзината специјална основа, се апсорбира 4 пати побрзо од обичните креми. Содржи околу 190 биоактивни материи, 14 витамини, 11 минерали и 18 амино киселини.

Карактеристики:

Био сертифицирано маслиново масло

При дизајнирање и правење на Кремите користиме високо квалитетни состојки. Ова ја вклучува нашата клучна состојка Озонизирано маслиново масло. Оваа состојка е направена од маслинки од одбран регион и вид, кои се внимателно избрани и сертифицирани, за да бидете сигурни во производот што го користите.

Длабока хидратација

Специјално дизајнираната формула на оваа Крема за раце, обезбедува длабока хидратација на кожата на дланките, со што ја задржува влажноста и постојано ја потхранува.

Ефикасна за намалување на брчки

Комбинацијата на озонирано маслиново масло со витамини, минерали и амино киселини, се покажа како моќна формула за намалување на брчките и појава на кафеавите дамки на кожата на рацете. Со редовна употреба, ќе почувствувате вистинска разлика.

Формула за брза апсорпција

Благодарение на нејзината специјална основа, оваа Крема за раце се апсорбира дури 4 пати побрзо од обичните креми. По употреба, кожата на вашите раце останува мека, нежна и мазна.

Што да очекувате?

-Совршена мека и мазна кожа на дланките

-Намалување на брчките и кафеавите дамки

-Длабока хидратација и регенерација

-Интензивна нега за свиленкаст ефект

Бенефити:

Овозможува интензивна нега на кожата на дланките. Ја задржува влажноста и ја потхранува кожата за да го намали појавувањето на брчки и кафеави дамки со постојана употреба. Не остава чувство на маснотија и дава свиленкаста мекост.

Состав:

AQUA, POLYGLYCERYL-8 C12-20 ACID ESTER, OZONIZED OLIVE OIL, HIPPOPHAE RHAMNOIDES OIL, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER, PARFUM, COUMARIN, EUGENOL, CINAMAL

Начин на употреба:

Се препорачува да се користи 3 пати на ден наутро, пладне и навечер.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди