СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

OZONE GOLD ОЗОНИРАН ГЕЛ ЗА МАСАЖА 50ml

brands

SKU: OZGLD-14

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: OZGLD-14 Категорија:

Опис

Ozone Gold озониран Гел за масажа е идеален за длабинска масажа. Покрај озонизирано маслиново масло, гелот за масажа содржи и други високо квалитетни масла од рузмарин, кантарион, бибер, нане, еукалиптус и ѓумбир кои придонесуваат за релаксирање и ревитализација на кожата и мускулите.

ГЕЛ ЗА МАСАЖА

Карактеристики:

Ozone Gold озониран Гел за масажа е идеален за длабинска масажа. Покрај озонизирано маслиново масло, гелот за масажа содржи и други високо квалитетни масла од рузмарин, кантарион, бибер, нане, еукалиптус и ѓумбир кои придонесуваат за релаксирање и ревитализација на кожата и мускулите.

Состав:

Ozonized Olive Oil, Thymus Vulgaris Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Hypericum Perforatum Oil, Mentha Piperita Oil, Eugenia Caryophyllus Flower Oil, Nigella Sativa Seed Oil, Cinnamomum Camphora, Bark Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Zingiber Officinale Root Oil. OZONIZED MASSAGE GEL

Предупредувања:

Да се чува подалеку од дофат на деца. Да не се голта. Да не се изложува на директна сончева светлина. Да се чува на ладно и суво место. Да се избегнува контакт со очите. Во случај на несакани ефекти, контакт со очите или голтање на продуктот контактирајте го Вашиот лекар.

Начин на употреба:

Гелот е соодветен за длабинска масажа на целото тело, но може да се користи за брза масажа за да се намали дневниот стрес. Гелот за масажа се нанесува на делот кој ќе се масира.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди