СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6256 ПРОИЗВОДИ
Навигација

PAMPERS 7 ПЕЛЕНИ над 15kg/40

brands

SKU: PMPRS-34

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: PMPRS-34 Категорија:

Опис

Новата генерација пелени Pampers има три единствени впивачки канали, затоа вашето бебе ќе биде мирно и суво и до 12 часа. Пелените Active имаат микрогранули Micro Pearls™ кои впиваат до 30 пати поголема тежина од сопствената и доверливо да ја задржат влажноста подалеку од бебешката кожа. Разбудете се со насмевка и уживајте во веселите утра со

Pampers Active Baby-Dry.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди