СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Педали за вежбање

brands

SKU: MPRO-41

ден

Нема залиха

Пред испорака ќе ве контактираме телефонски за потврда на нарачката

Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: MPRO-41 Категорија:

Опис

Педали за вежбање на горните и долните екстремитети.
Вклучува дигитален екран кој покажува: време, калории, кругови во минута и вкупни кругови (вртења). Способност за прилагодување на тешкотијата.

Гаранција 1 година.

Должина: 50 см
Ширина: 37 см
Висина: 35 см
Се пребришува со влажна крпа.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди