СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

PHARMANOVA Атенса директ, 10 кесички

brands

SKU: PHNV-23

450 ден

На залиха
На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Pharmanova Atensa® директ прашокот е додаток во исхраната кој содржи стандардизиран екстракт од стигми на толчник на шафран (Crocus sativus) со биоактивни состојки на Lepticrosalides.

Пакување: 10 кесички

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди