СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

PHILIPS OneBlade ЕЛЕКТРИЧЕН БРИЧ ЗА МАЖИ, за лице и тело

brands

SKU: PHLPS-52

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: PHLPS-52 Категорија:

Опис

Philips OneBlade револуционерна технологија за негување, дизајнирана за стилизирање на лицето и дотерување на телото.

Потстрижете, обликувајте и избричете ја секоја должина на влакната. Неговиот двоен систем за заштита – облога за лизгање во комбинација со заоблени врвови – го олеснува бричењето на кожата. Се одликува со секач што се движи брзо (200x во секунда). Оваа уникатна комбинација дава бричење кое е и ефикасно и удобно. OneBlade не бричи толку блиску како традиционалното сечило, така што вашата кожа останува безбедна и мека на допир.

45 минути време на работа/8 часа целосно полнење.

Содржи: 3 додатни чешли за подникната брада (1,3,5 мм), чешел за тело (3 мм), штитник за кожа, за влажна и сува употреба.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди