СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Philips Sonicare EasyClean-6000-електрична четка

brands

SKU: PHLPS-4

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: PHLPS-4 Категорија: Таг:

Опис

1 тело EasyClean ,1 глава ProResults (стандардни глави за целосно чистење), боја-бела,1 полнач-постамент ,1 функција:Чистење , 2мин. Тајмер

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди