СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Philips Sonicare for Kids 6049

brands

SKU: PHLPS-37

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: PHLPS-37 Категорија: Таг:

Опис

1 тело Sonicare for Kids ,2 глави (за 3+ и 7+ години) ,2 режими на работа (адаптирани на возраста на децата) ,боја-аква ,1 полнач-постамент ,8 самолепливи стикери ,bluetooth поврзување ,мерач на време

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди