СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Philips Sonicare ProtectiveClean 4300 + Air Floss Ultra-6021- воздушни млазници

brands

SKU: PHLPS-15

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: PHLPS-15 Категорија: Таг:

Опис

1 тело ProtectiveClean ,1 тело AirFlossUltra , 2 глави OptimalWhiteStandard,InterCareStandard (стандардна глава за избелување и компактна InterCare глава),1 млазница ,боја-бела ,1 полнач-постамент ,1 функција Чистење ,2 интензитети на работа низок и висок ,сензор за притисок ,сензор за промена на глава

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди