СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Philips Sonicare ProtectiveClean 4500-6037- електрична четка

brands

SKU: PHLPS-8

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: PHLPS-8 Категорија: Таг:

Опис

1 тело ProtectiveClean ,1 главa InterCare compact (компактна глава за грижа на непцата), боја-бела ,1 полнач-постамент ,2 функции Чистење и Грижа за Непца ,2 интензитети на работа низок и висок ,сензор за притисок ,сензор за промена на глава

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди