СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Philips Sonicare ProtectiveClean 5100-6036- електрична четка

brands

SKU: PHLPS-14

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: PHLPS-14 Категорија: Таг:

Опис

1 тело ProtectiveClean ,2 глави OptimalWhiteStandard (стандардна глава за избелување), боја-розова ,1 полнач-постамент ,1 кутија за патување ,3 функции Чистење ,Грижа за непца ,Избелување ,сензор за притисок ,сензор за промена на глава

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди