СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6256 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Philips Sonicare ProtectiveClean 6100-60042-електрична четка

brands

SKU: PHLPS-17

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: PHLPS-17 Категорија: Таг:

Опис

2 тела ProtectiveClean ,2 глави OptimalWhiteStandard (стандардна глава за избелување), боја-црна/антрацит ,1 полнач-постамент ,2 кутии за патување ,3 функции Чистење ,Грижа за непца ,Избелување , 3 интензитети на работа Низок,Среден и Висок ,сензор за притисок ,сензор за промена на глава

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди