СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6256 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Philips Sonicare Serie 2100 Бела 3651 Електрична четка

brands

SKU: PHLPS-55

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: PHLPS-55 Категорија: Таг:

Опис

Philips Sonicare Serie 2100

1 тело,

1 главa (стандардни глави за целосно чистење),

боја- бела

1 полнач-постамент,

1 функција Чистење,

1 интензитет на работа,

сензор за притисок,

сензор за промена на глава

Забните наслаги се проблем што не треба да се потценува: тие се таложат со секој изминат ден и можат да предизвикаат компликации и кариес. Нашите електрични четки за заби користат сонична технологија што помага во отстранувањето на наслагите и обезбедува исклучително длабоко чистење. Со своите 31.000 движења во минута, овие четки имаат поголема предност во споредба со рачните четки за заби.

* Во споредба со рачните четки за заби.

Philips Sonicare Serie 2100 – Чистењето на непцата е доживување. Eлектрични четки за заби користат нежни движења за чистење на наслагите по линијата на непцата и меко допирање за нега на чувствителните и крвавите непца.

Eлектрични четки за заби не го подобруваат само здравјето на усната шуплина. Тие исто така ви обезбедуваат побела и прекрасна насмевка. Секојдневното миење на забите со четката за заби Philips Sonicare придонесува за отстранување на дамките до 100%.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди