СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Philips Sonicare Serie 2100 Розева 6046 Електрична четка

brands

SKU: PHLPS-40

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: PHLPS-40 Категорија: Таг:

Опис

1 тело ,1 главa (стандардни глави за целосно чистење), боја-розева ,1 полнач-постамент ,1 функција Чистење , 1 интензитет на работа ,сензор за притисок ,сензор за промена на глава

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди