СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Пире од месо – телешко со зеленчуци и павлака, 190гр

brands

SKU: NUTR-11

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: NUTR-11 Категорија:

Опис

Вода, телешко месо 19,5%, зеленчуци 17% (компири 8,5%, морков 4%, тиквичка 2%, брокула 2%, кромид 0,5%), кисела павлака 8% (пастеризирана, хомогенизирана павлака со 20% м.м.), пченкарен скроб, растително масло (сончогледово), сол

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди