СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6256 ПРОИЗВОДИ
Навигација

PLANTUR 39 Phyto-Caffeine тоник-200ml

brands

SKU: DRWLF-06

ден

Нема залиха

Plantur 39 фито-кофеински тоник за нега на коса после 40тата година

Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: DRWLF-06 Категорија:

Опис

Plantur 39 линијата за нега на коса е создаден за решавање на проблемите со предвременото и зголемено опаѓање на косата во периодот на менопауза. Со намалување на нивото на естроген косата започнува да ја губи својата виталност, станувајќи потенка и поретка, што доведува до забавен раст под влијание на тестостеронот. Производите со знакот на PLANTUR 39, благодарение на активните својства на фитокофеинскиот комплекс, ги ублажуваат проблемите со опаѓањето на косата, го поттикнуваат нејзиниот раст, правејќи ја истата поцврста, погуста, поздрава и посјајна.

Пакување:

200ml

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди