СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6247 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Подлога за вежбање

brands

SKU: MPRO-24

ден

Нема залиха

Пред испорака ќе ве контактираме телефонски за потврда на нарачката

Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Карактеристики на производот:
Димензија на подлогата: 170х 61 см
Дебелина: 9 мм
Подлогата за вежбање е мека на допир и овозможува удобност при вежбањето.
Површината е нелизгачка, еластична, не впива течности и прашина.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди