СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6247 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Преносна рампа (тркалачка)

brands

SKU: MPRO-96

ден

Нема залиха

Пред испорака ќе ве контактираме телефонски за потврда на нарачката

Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Рампа за непристапни површини за инвалидски колички.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

Преклопување во ролна
Специјална торба за складирање и трансфер

СПЕЦИФИКАЦИИ

Димензии: 92 х 76 цм
Максимална тежина: 270 кг
Се пребришува со влажна крпа.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди