СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Продукт

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Категорија:

Опис

БИОБЛАС МАСКА ЗА КОСА СО МАСЛО АРГАНО 200 мл
Маската за коса со масло од арган на Bioblas, со патентиран хербален комплекс Б12 против опаѓање, е погодна за сите типови коса.
Корисни активности:
Се бори против опаѓањето на косата.
Хидрати.
Ја зајакнува косата.
Додава сјај.
Ја враќа косата.
Го олеснува чешлањето.
Состав:
AGUA (WATER), CETEARYL ALCOHOL, CETYLALCOHOL, STEARAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, CETRIMONIUM CHLORIDE, DIMETHICONE, HELIANTUS ANNUUS SEED OIL, PARFUM / FRANCE, BENZYL ALCOHOL, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, AMODIMETHICONE, TRIDECETH-12, PROPYLENE GLYCOL, BENZYL SALICYLATE, ARGANIA Масло од кернел Спиноса*, масло од семе од корилус авелана, овошно масло од овошје Европа, комплексно Б19 (екстракт од лисја на уренс, екстракт од лисја од хеликс, росмаринус, екстракт од лисја од лисја, екстракт од лисја на лисја на лисја), екстракт од лисја од лисја), КЛ 19140, КЛ 15985, Метиличроизолинон.
*Органско масло од арган.
Не содржи:
парабени и фталати.
Начин на употреба:
Нанесете ја потребната количина од маската, според густината и должината на косата. Нанесете на влажна коса, ширејќи се до врвовите.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди