СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6247 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Рачна UV Ламба за стерилизација

brands

SKU: MPRO-53

ден

Нема залиха

Пред испорака ќе ве контактираме телефонски за потврда на нарачката

Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: MPRO-53 Категории: ,

Опис

КАРАКТЕРИСТИКИ

Брзо скенирање од 10 секунди, убива до 99.99 од бактерии, вируси и микроорганизми
Тежина 30 г.
Тенок дизајн 1.3 cm
Вградена 250mAh батерија, се полни за 30 минути
Заштита од непосакувано вклучување
280nm UVC LED светло од најнова технологија
Micro USB полнач
Димензии 120 x 40 x 13 mm

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди