СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Ракавици нитрилни без пудра и латекс (100 парчиња) – L

brands

SKU: MPRO-48

ден

Нема залиха

Пред испорака ќе ве контактираме телефонски за потврда на нарачката

Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

КАРАКТЕРИСТИКИ
Без прав
Спречува иритација и дерматитис
100% нитрилен материјал, без латекс
4 мил. дебелина за супериорна сила и отпорност од кинење
Без непријатен мирис
За еднократна употреба
Удобни и лесни за користење
Боја: сина
Количина: 100 парчиња во кутија
Величина: М

КАРАКТЕРИСТИКИ
Без прав
Спречува иритација и дерматитис
100% нитрилен материјал, без латекс
4 мил. дебелина за супериорна сила и отпорност од кинење
Без непријатен мирис
За еднократна употреба
Удобни и лесни за користење
Боја: сина
Количина: 100 парчиња во кутија
Величина: М/L/XL

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди