СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

RILASTIL ACNESTIL гел за чистење на лице 400ml

brands

SKU: RLSTL-39

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: RLSTL-39 Категорија:

Опис

ACNESTIL RILASTIL® ГЕЛ ЗА ЧИСТЕЊЕ – ДНЕВНО ЧИСТЕЊЕ

Дневен третман за чистење индициран кај сите случаи на мрсна, мешана нечиста кожа, со несовршености и склона кон акни.

ПОГОДЕН И ЗА НАЈСЕТЛИВТА И НАЈДЕЛИКАТНА КОЖА

ПРОЧИСТУВАЊЕ И РЕБАЛАНСИРАЊЕ ЗА НЕЧИСТАТА КОЖА СО НЕСОВРШЕНИИ

КОЖИ ОД АКНИ

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди