СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6247 ПРОИЗВОДИ
Навигација

RILASTIL ACNESTIL Тонирачки лосион 90 ML

brands

SKU: RLSTL-40

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: RLSTL-40 Категорија:

Опис

Опис на производот

Тонер за кожа против несовршеност

За мрсна и склона кон акни кожа

Чисти, смирува, подмладува

Дерматолошки тестирано

Тонерот за мрсна кожа склона кон акни Rilastil Acnestil ги отстранува остатоците од нечистотија и го комплетира чистењето на многу мрсна, чувствителна, иритирана и ексфолирана кожа. Исто така, го промовира обновувањето на површинскиот хидролипиден филм на кожата, оставајќи смирувачко чувство на чистота и подмладување.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди