СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Sensitive Care Conditioner

brands

SKU: DRHS-20

ден

Нема залиха

o Употреба:Циклусот на обнова на клетките на кожата е 28 дена. Пресликувајќи го истиот регенеративен ритам, Средството за ноќно тонизирање се користи во тек на 28 дена наместо секојдневната ноќна нега. Се препорачува по еден третман годишно за секоја декада од вашиот живот (пр. 3 пати годишно ако имате 30 години). Содржината од една ампула нанесете ја навечер со лесно втапкување на цело лице, врат и деколте, непосредно после чистење.

Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: DRHS-20 Категорија: Таг:

Опис

Средство за ноќно тонизирање С
Напредна нега за чувствителна кожа
Ова безмасна (oil-free) ноќна нега и дозволува на кожата слободно да дише додека ги води природните процеси на регенерација. Драгоцените растителни екстракти и минерали ја балансираат и смируваат чувствителната и реактивна кожа за комфорен, смирен тен.
o За чувствителна, иритирана кожа склона кон црвенило и проширени капилари

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди