СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Силиконски влошки за пета – L/M/S

brands

SKU: MPRO-203

ден

Нема залиха

Пред испорака ќе ве контактираме телефонски за потврда на нарачката

Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Силиконски влошки со отвор на петата. Го апсорбираат притисок од телесната тежина врз петата и ја растеретуваат Ахиловата тетива.
Се пребришува со влажна крпа.
ПРЕПИШУВА | Ортопед или Физијатар

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди