СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6256 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Силиконски влошки

brands

SKU: MPRO-231

ден

Нема залиха

Пред испорака ќе ве контактираме телефонски за потврда на нарачката

Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Изработена од медицински силикон со различни густини, што обезбедува рамномерно распоредување и апсорбирање на најголемиот притисок од тежината на телото врз стапалата, зглобовите на глуждовите и колената.
Се пребришува со влажна крпа.
ПРЕПИШУВА | Ортопед или Физијатар

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди