СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6247 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Soft Gel – 46/45/43/42/41/39/38/37/35

brands

SKU: MPRO-156

ден

Нема залиха

Пред испорака ќе ве контактираме телефонски за потврда на нарачката

Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Кожна влошка

Луксузни кожни влошки со гел перничиња за комфорен чекор. Луксузна анатомска влошка, које е комбинација од мека јагнешка кожа и латекс пена која содржи во себе активен јаглен. Влошката е поставена на пластичен калап кој обезбедува здрава поддршка на лонгитудиналниот мост. Во неа има вградени меки силиконски перничиња на посебни зони на притисок (напред и на петата) која заедно со карбонското антишок перниче, ги компензира ударите при чекорење и го намалува притисокот и болките во нозете.
Се пребришува со влажна крпа.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди