СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Sportex – 46/45/43/42/41/39/38/37/35

brands

SKU: MPRO-155

ден

Нема залиха

Пред испорака ќе ве контактираме телефонски за потврда на нарачката

Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Спортска влошка

Лесна спортска влошка наменета за спортски обувки, особено за летната сезона. Перфорираната површина на влошката со текстил ПЕС (1) и пената со активен јаглен (2) го спречува непријатниот мирис поддржан со долготрајни ароматични и антимикотични ефекти обезбедени од латекс-пената (3) на долниот дел.
Се пребришува со влажна крпа.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди