СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

СРЕБРЕНА ВОДА 15ppm 500 ml

brands

SKU: MAXL-09

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: MAXL-09 Категорија:

Опис

Сребрената колоидна вода е наменета за надворешна употреба.

Два до три пати во денот се прави гаргара во устата по 15мл.

Среброто благотворно делува во случај на инфекција на слузокоќата на устата и на грлото.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди