СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

STAVIEN C Хиалуронова киселина 500мг

brands

SKU: STVN-1

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: STVN-1 Категорија: Тагови: , ,

Опис

Позитивно делува на функциите на скелетно мускулниот систем. Хијалуронската киселина ги подржува функциите на синовијалните површини во зглобовите, ја помага функцијата на мускулите и тетивите. Присуството на рибиното масло омега 3 масни киселини во комбинација со позитивниот ефект од куркума, ги помагаат природните обновувачки функции на скелетниот систем. Ставиен дава максимална слобода во движењето на зглобовите, сила во мускулите, подвижност и цврстина на тетивите и зглобните врски .

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди