СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Стегач за скочен зглоб

brands

SKU: MPRO-82

ден

Нема залиха

Пред испорака ќе ве контактираме телефонски за потврда на нарачката

Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Стегачот за скочен зглоб е пријатен за носење, а истовремено дава блага компресија и подршка на зглобот. Дополнителните силиконски перничиња овозбожуваат целосна стабилизација на зглобот. Големината на производот се одредува спрема скалата на мерки на самата кутија.

Идеално за благи до умерени нарушувања на глуждот и нестабилност на глуждот;
Ременските ленти обезбедуваат дополнителна компресија;
Дизајнот за затворање одговара на повеќето големини на глужд.

Големина: Универзална
Се пере рачно во млака вода.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди