СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Столче за бањање (без потпирач)

brands

SKU: MPRO-106

ден

Нема залиха

Пред испорака ќе ве контактираме телефонски за потврда на нарачката

Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

АРАКТЕРИСТИКИ

Тоалетна столица за во бања
Пластично со странични отвори кои се користат и како држачи
Перфорирано за полесно истекување на водата
Прилагодлива висина

СПЕЦИФИКАЦИИ

Ширина на седиште: 50 см
Длабочина на седиште: 30 см
Висина на седиште: 34-44 см

Се пребришува со влажна крпа.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди