СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Supravit – MAGNESIUM + B6 – Магнезиум250мг со Б6 витамин

SKU: KEND-05

250 ден

На залиха
На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Магнезиумот е минерал кој допринесува за нормално функционирање на мускулите и нервниот систем.

​Приемот на магнезиум во оптимални количини допринесува за расположението на човекот.

Витаминот Б6 допринесува за нормално функционирање на нервниот систем и нормална функција на имунолошкиот систем.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Supravit – MAGNESIUM + B6 – Магнезиум250мг со Б6 витамин”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди