СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Тетесепт купка DEEP RELAX 125ml + Кремаста купка ТАЈНАТА НА КЛЕОПАТРА

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Категорија:

Опис

КУПКА инспирирана од природата. Обезбедува опуштање.

Јасмин + Цитронела + Рунолист + Портокал

Концентрирана купка 125 mL, без меурчиња, за 12 капења.

Тetesept Deep Relaxation e смирувачки концентрирана купка со 4 етерични масла, за долготрајно опуштање на телото.

Единствената мешавина на висококвалитетни етерични масла од јасмин, цитронела, бергамот и портокал, како и екстракт од рунолист,

прилагодена е за ублажување на напнатоста. Во комбинација со топла вода доведува до опуштање на целото тело.

Моментален ефект: Подобрена апсорпција на драгоцените билни екстракти доведува до забележлива намалена напнатост и олеснување.

Долготраен ефект: Продолжено пријатно чувство кое трае со часови после завршеното капење.

Искористете ја добивката од оваа единствена комбинација и потполно опуштете се.

Начин на употреба: Во зависност од големината на кадата, во загреаната вода на 35-38 , додајте 1 капаче од купката и уживајте 10-15 минути.

Се препорачува после капењето да се стоплите и одморите. Може да се користи секојдневно или по потреба.

Предупредување: Производ за капење за возрасни. Да се чува подалеку од дофат на деца. Да не се користи на повредена кожа. Да не се употребува

за време на бременост и доење.

Напомена: Додајте ја купката во веќе подготвена вода за капење, за да избегнете можна појава на дамка на кадата.

Избегнувајте директен контакт со осетливи површини. Измијте ја кадата со жешка вода после капењето за да ги отстраните остатоците од производот.

• Дерматолошки тестирано

• Без парафини, силикони, минерални масла

• Не содржи алкални сапуни

• Погодно за вегани

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди