СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

Тоалетно столче

brands

SKU: MPRO-244

ден

Нема залиха

Пред испорака ќе ве контактираме телефонски за потврда на нарачката

Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Столица која може да се користи како независна WC школка со поставување на пластичен сад, а без пластичниот сад може да се постави и над постојна WC школка во тоалетот. Рамката е алуминиумска со можност за подесување на висината на ногарките, а седиштето, капакот и садот се пластични. Производот може да се користи како помагало за капење во бањата.

СПЕЦИФИКАЦИИ

Ширина: 51 см
Ширина на седиште: 46 см
Висина на седиште: 42-52 см
Вкупна висина: 70-81 см
Димензии: 60 х 34 х 52 см
Тежина: 9.2 кг

Се пребришува со влажна крпа.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди