СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

TWISTSHAKE 2x Цуцла Пастелно сино зелено 0-6m

brands

SKU: TWIST-21

ден

Нема залиха

Twistshake ќе ви го разубави денот! Дизајниран во соработка со родители

Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: TWIST-21 Категорија:

Опис

Смирете го вашето бебе со сигурната и стилска цуцла на Twistshake! Неговиот заоблен штит, специјално прилагоден за устата на доенчињата, има четири отвори за воздух за да се одржи кожата сува и удобна. Ортодонтскиот облик на силиконската цуцла обезбедува здрав развој на забите на вашето бебе. Достапно во две големини: 0–6 месеци и 6+ месеци. Изберете од изборот на прекрасни бои и дизајни. Сите цуцли на Twistshake се, се разбира, без BPA, BPS и BPF.

Карактеристики

– Без БПА – безбеден и безбеден производ за вас и вашето бебе.

– Две големини – 0–6 месеци и 6 месеци +.

– Изберете од неколку бои и дизајни.

– Нежно за кожата благодарение на четирите отвори за воздух.

– 100% мек силикон со највисок квалитет.

– Ортодонтски облик за здрав развој на забите

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди