СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

TWISTSHAKE ANTI-COLIC бело шише180ml

brands

SKU: TWIST-01

ден

Нема залиха

Twistshake ќе ви го разубави денот! Дизајниран во соработка со родители на бебиња

Хранењето на вашето бебе со шише не може да биде полесно со Twistshake.

Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: TWIST-01 Категорија:

Опис

Хранењето на вашето бебе со шише не може да биде полесно со Twistshake.

Заборавете на несаканите прекини за време на оброците, предизвикани од затнувањето во цуцлата.

Со уникатно дизајнираната мрежа за миксер нема да ги имате овие проблеми.

Twistshake го прави преминот од доење кон хранење со шише и мазен и безбеден. Анти-колика вентилот ја намалува колика. Заедно со мрежата за миксер создава рамномерен проток. Користете ги паметните контејнери за складирање формула и други задоволства.

Соберете ги заедно и донесете ги вашите дневни потреби!

Дали имате проблем со чистење на шишињата? Не повеќе! Со широкиот врат на Twistshake, лесно се чисти. Неговиот ергономски дизајн го прави лесен за држење за бебиња. Со повеќе од едно шише можете да ги измешате деловите и да создадете своја омилена комбинација на бои.

Капацитет од 180ml/6oz, изработен од висококвалитетна полипропиленска пластика без BPA. 100% супермека-силиконска цуцла со големина S (се препорачува за бебиња на возраст од 0 m).

Twistshake е безбеден во фрижидер, микробранова печка и машина за миење садови.

Twistshake ќе ви го разубави денот! Дизајниран во соработка со родители на бебиња.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди