СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

TWISTSHAKE Anti-Colic цуцла 6+месеци

brands

SKU: TWIST-03

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: TWIST-03 Категорија:

Опис

Aнти-колика вентилот се спротивставува на коликите и му овозможува на млекото да тече слободно.

За да му овозможите на вашето дете да ја добие правилната поддршка при хранење, дното на цуцлата е во облик на града и е мека, што овозможува имитација на мајчината града.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди