СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6256 ПРОИЗВОДИ
Навигација

TWISTSHAKE Bib 4+m лигавче сиво – бело

brands

SKU: TWIST-28

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: TWIST-28 Категорија:

Опис

Стабилнo и удобна лигавче со голем отворен џеб за фаќање отпадоци од храна. Доаѓа во пакување од 2, достапно во неколку прекрасни бои. Од 4 месеци.

Опис на производот

Стабилно и удобно лигавче за помалку излевање и траги на облеката! Со својот робустен материјал, големиот џеб останува отворен за време на оброкот и ја фаќа храната што не допира до стомакот на вашето бебе. Ливчето е дизајнирано да не се фаќа под масата, а прстенот на вратот е прилагодлив за да може вашето бебе да расте со лигавчето. Погоден за бебиња од 4 месеци и доаѓа во пакување од 2. Без БПА, се разбира.

Карактеристики

Без BPA – безбеден и безбеден производ за вас и вашето бебе.

Голем џеб – собира многу отпадоци од храна.

Прилагодлива дупка за вратот – го продолжува работниот век.

Погоден за бебиња од 4 месеци.

Безбедно во машина за миење садови на горната решетка.

PP & TPE пластика – изработена од врвни материјали.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди