СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

TWISTSHAKE чинија-розе пастел 6+m

brands

SKU: TWIST-06

ден

Нема залиха

Twistshake ќе ви го разубави денот! Дизајниран во соработка со родители на бебиња

Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: TWIST-06 Категорија:

Опис

Twistshake Bowl има паметно антилизгачко дно што го спречува садот да се лизга по масата, со што полесно се задржува на место. Со секој сад е вклучен корисен капак.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди