СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6256 ПРОИЗВОДИ
Навигација

TWISTSHAKE Cooler – глодалка за заби (2+ m) Бело

brands

SKU: TWIST-13

ден

Нема залиха

Twistshake ќе ви го разубави денот! Дизајниран во соработка со родители

Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: TWIST-13 Категорија:

Опис

Twistshake има страст за бебињата, а наградуваниот бренд го дизајнираше Cooler Teether (2+ m) во пастелно сино за да го смири чешањето на непцата и да го стимулира развојот на забите.

– Сите производи на Twistshake се без BPA-, BPS- и BPF.

– Екстра лесен и лесен за држење.

– Нуди удобност за ладење.

– Шарена површина ги масира непцата.

– Произведен со врвен полипропилен (PP-пластика) и термопластичен еластомер (TPE).

– Погоден за деца од 2 месеци па нагоре.

– Може да се мие во машина за садови.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди