СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

TWISTSHAKE Learn Прибор за јадење (6+M) – пастелно син

brands

SKU: TWIST-10

ден

Нема залиха

Twistshake ќе ви го разубави денот! Дизајниран во соработка со родители на бебиња

Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: TWIST-10 Категорија:

Опис

Приборот за јадење на Twistshake има кратки рачки кои се совршено прилагодени за рацете на мало дете. Нашата мека завршница на допир е развиена со својства против лизгање за да се обезбеди стабилно држење. Целиот наш прибор за јадење има паметен раб на рачката за да спречи да завршат рацете во храната. Може да се каже дека тие се совршени алатки за учење!

Карактеристики:

Без BPS, BPA и BPF – безбедно за вашето дете и за себе

Мек допир – блага и ергономска површина за најдобро држење

Одговара на деца од 6 месеци па нагоре

PP и TPE-пластика – произведени од врвен материјал

Нож, вилушка и лажица – комплетен сет

Може да се мие во машина за садови – ставете ја горната преграда

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди