СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

TWISTSHAKE Мини шоља 230 ml (4+ m) Пастелно розево

brands

SKU: TWIST-18

ден

Нема залиха

Twistshake ќе ви го разубави денот! Дизајниран во соработка со родители

Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: TWIST-18 Категорија:

Опис

Twistshake го ажурираше својот Mini Cup 230 ml/7 oz (4+ m) во пастелно розево за да биде уште подобар начин да го префрлите вашето малечко од шишенце во големо дете.

– Сите производи на Twistshake се без BPA-, BPS- и BPF.

– Изливот без истурање го поддржува активниот начин на живот на вашето дете.

– Рачките кои лесно се држат му овозможуваат на вашето малечко да си игра без да прави хаос.

– Ергономски дизајн.

– Екстра широкиот врат го олеснува чистењето и полнењето.

– Вклучува миксер за овошје за да ги мешате нивните омилени овошја или бобинки и вода, протресете и уживајте во здравата инфузирана вода.

– Произведен со врвен полипропилен (PP-пластика) и термопластичен еластомер (TPE).

– Капацитет 230 ml/7 oz (4+ m).

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди