СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

TWISTSHAKE Сет за учење – прибор за јадење (12+ м) Пастелно розево

brands

SKU: TWIST-11

ден

Нема залиха

Twistshake ќе ви го разубави денот! Дизајниран во соработка со родители

Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: TWIST-11 Категорија:

Опис

Вашето големо дете ќе сака оброци со сетот за учење прибор за јадење (12+ м) во пастелно розово од наградуваниот шведски бренд Twistshake.

– Сите производи на Twistshake се без BPA-, BPS- и BPF.

– Мекиот допир е благ и ергономски за стабилно држење.

– Површина против лизгање.

– Паметниот раб на рачката не дозволува да завршат во храната.

– Вклучува вилушка, лажица и нож.

– Произведен со врвен полипропилен (PP-пластика) и термопластичен еластомер (TPE).

– Погоден за деца од 12 месеци па нагоре.

– Може да се мие во машина за садови.

– Не печкајте во микробранова.

– Безбедно за замрзнување.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди