СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

TWISTSHAKE Топло или ладно-бело изолационо шише 420ml

brands

SKU: TWIST-05

ден

Нема залиха

Twistshake ќе ви го разубави денот! Дизајниран во соработка со родители на бебиња

Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: TWIST-05 Категорија:

Опис

Twistshake’s Hot or Cold – изолирано шише со капацитет од 420 ml е направено од најквалитетен нерѓосувачки челик. Тенкиот дизајн е совршен за вашите Twistshake пијалоци и вашата чанта.

Чувајте ги вашите пијалоци топли или ладни до 10 часа, благодарение на нашиот дизајн со двоен ѕид од нерѓосувачки челик.

„Топло или ладно“ е заштитено со супер мек гумен слој кој одлично се вклопува во вашата рака. Широкиот отвор го прави сипувањето супер лесно!

– Специфики – капацитет од 420 ml. Висок 22 см и дијаметар 6,5 см.

– Материјал – Нерѓосувачки челик и силикон за храна.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди