СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6297 ПРОИЗВОДИ
Навигација

TWISTSHAKE Топло или ладно-сиво изолационо шише 420ml

brands

SKU: TWIST-25

ден

Нема залиха

Twistshake ќе ви го разубави денот! Дизајниран во соработка со родители

Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
SKU: TWIST-25 Категорија:

Опис

Twistshake’s Hot or Cold – изолирано шише со капацитет од 420 ml е направено од најквалитетен нерѓосувачки челик. Тенкиот дизајн е совршен за вашите Twistshake пијалоци и вашата чанта.

Чувајте ги вашите пијалоци топли или ладни до 10 часа, благодарение на нашиот дизајн со двоен ѕид од нерѓосувачки челик.

„Топло или ладно“ е заштитено со супер мек гумен слој кој одлично се вклопува во вашата рака. Широкиот отвор го прави сипувањето супер лесно!

– Специфики – капацитет од 420 ml. Висок 22 см и дијаметар 6,5 см.

– Материјал – Нерѓосувачки челик и силикон за храна.

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди