СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6256 ПРОИЗВОДИ
Навигација

URIAGE AGE LIFT Ноќен крем за лице, 40 мл

brands

SKU: URIAGE-285

1.790 ден

На залиха
На залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Ноќен крем за детокс и зацврстување на кожата на лицето
За сите типови на кожа
Со ретинол, хијалуронска киселина, витамин Ц и витамин Е
Дерматолошки тестирано
Резултат: наутро се повидливи резултатите. Кожата на лицето е помека, поцврста и ревитализирана. Контурите на лицето се подобро дефинирани. Тенот е изедначен и светол.

Пакување: 40 мл

Дополнителни информации

brands

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “URIAGE AGE LIFT Ноќен крем за лице, 40 мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди