СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 6241 ПРОИЗВОДИ
Навигација

URIAGE BARIESUN SPF50+ крем без мирис 50ml

brands

SKU: URIAGE-224

ден

Нема залиха
Нема залиха
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени
Додади во Омилени

Опис

Крем со многу висок заштитен фактор без мирис на лице

Многу висока заштита благодарение на новиот заштитен комплекс со само 3 заштитни филтри кои штитат од UVA и UVB зраци, со Uriage термална вода и навлажнувачки состојки кои го спречуваат сушењето на кожата и со долготрајна заштита од слободните радикали.

Немрсни и течни текстури, лесно се нанесуваат и брзо се апсорбираат.

Се препорачува за луѓе со многу светла кожа, како и за оние кои се преосетливи на сонце

Дополнителни информации

brands

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Спореди